O mne

Mgr. Renáta Straňáková

V oblasti starostlivosti o ľudské telo, zdravia a krásy sa venujem od roku 1997. Poskytujem odborné služby v oblasti kozmetiky a pedikúry. Okrem toho ponúkam Akreditovaný rekvalifikačný kurz MŠ SK Pedikér/pedikérka, vzdelávacie kurzy a školenia v týchto oblastiach.

V rámci služieb sa venujem starostlivosti o rôzne časti tela a považujem za veľmi dôležité neustále sa vo všetkých týchto oblastiach vzdelávať. Strednú zdravotnícku školu som absolvovala v Nových Zámkoch. Svoje kozmetické a pedikérske vzdelanie som si úspešne doplnila v Prahe a Bratislave.

Neustále zvyšujem svoje vedomosti a sledujem najnovšie trendy v oblasti kozmetiky a pedikúry, a samozrejme sa aj snažím pravidelne zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb. Nielen vzdelanie, ale najmä prax a spokojnosť zákazníkov je mojou vizitkou. Verím, že si v mojom portfóliu nájdete oblasť, v ktorej by som vám mohla pomôcť a prídete sa nielen skrášliť, vyriešiť svoje zdravotné problémy, ale aj oddýchnuť si v príjemnom prostredí môjho salónu krásy a zdravia.

Moje záľuby sú pestovanie kvetov a včelárenie, ale asi väčšou srdcovkou sú včely. Možno aj preto, že priamo súvisia s mojou profesiou, kde sa ich produkty dajú s výbornými výsledkami využiť. K tejto záľube som sa dostala náhodne a neplánovane. Po prekonaní počiatočného strachu zo včelích bodnutí a za obrovskej pomoci priateľov – včelárov som sa do včelárenia zamilovala.

Hravou formou sa snažím, aby deti vstúpili do tajuplného sveta včiel a dozvedeli sa, o čom všetkom si včely bzučia. Rovnako tak aj organizujem prednášky pre seniorov, ktoré sa venujú životnému cyklu včelstva počas roka, základných včelárskych prácach, význame včely pre prírodu a človeka a v neposlednom rade aj o liečivých vlastnostiach včelích produktov.

Pevne verím, že sa spoznáme aj osobne. Teším sa na vás!